Бурові фрезери. Наплавлення ріжучих граней

Нами розроблена технологія нанесення ріжучих граней на бурові фрезери (мал.2, мал.3, див. Фотогалерею №1). Нанесення здійснюється пічним методом або шляхом ручного ацетиленового наплавлення спеціального наплавочного матеріалу власного виробництва (мал. 1). Матеріал ріжучої грані – це макрогетерогенний композит, в якому тверда армуюча фаза (подрібнений твердий сплав типу ВК, ТК і т. п. та фасонні твердосплавні пластини) закріплена в кольоровій зв'язці. Процес різання відбувається за рахунок переважаючого зносу зв'язки і виходу на поверхню гострих країв твердої фази, тобто за рахунок реалізації ефекту мікрорізання.

Мал.1 Наплавочні прутки
ПН-ВК-0,5/6-Л63

Для забезпечення максимальної ефективності роботи фрезера, в залежності від його призначення та умов роботи, властивості матеріалу ріжучої грані регулюються за рахунок вибору типу і складу зв'язки, марки твердого сплаву та зміни концентрації твердої фази.

Наші спеціалісти готові підібрати для Вашого інструменту оптимальну конструкцію ріжучої грані, схему її армування фасонними твердосплавними пластинами, наплавити і обробити її згідно заданих розмірів.

Пропонуємо також виготовлення на замовлення попередньо зміцнених бурових фрезерів наступних типів: – фрезери кільцеві; – фрезери комбіновані; – фрезери пілотні;  – фрезери забійні; – фрезери (райбери) колонні конусні. Діаметри фрезерів не лімітуються.

Нами також пропонується виготовлення на замовлення наплавочних прутків для озброєння ріжучих граней фрезерів (мал. 1), в тому числі з твердого сплаву, наданого замовником (наприклад – відходи зубків з відпрацьованих доліт). Наплавлення здійснюється ацетиленовим методом з використанням серійного обладнання.

Мал.2 Торцеві фрезери

Мал.3 Фрезери конусні та кільцеві